PRODUKTY

"linia DESIGN EXCLUSIVE - akwaria wiszące"

Zaprojektowane z myślą o twoim wnętrzu. Włoscy projektanci uchwycili lekkość formy zachowując nowoczesne rozwiązania, które zadbają o Twój podwodny krajobraz. Pełna automatyka sterowania pozwoli praktycznie bezobsługowo cieszyć się widokami Twojego wodnego świata. Linia Design to lekkość formy połączona z nowoczesnością, która tworzy głębie natury już w 15 cm.
 

ALUMINIOWA OBUDOWA AKWARIUM
Obudowa wykonana ze stopów najlepszego aluminium anodowanego o wysokiej twardości i wytrzymałości na odkształcanie.

SZKŁO W AKWARIUM
Bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości hartowane szkło o bardzo jasnej barwie daje wrażenie głębi i przejrzystości.

AKRYLOWA PŁYTA
Panele boczne dodają elegancji i idealnie maskują systemy filtracyjne zostawiając czystość formy w podwodnym świecie.

TŁO
Czarna szyba dodaje wizualnej głębi a ponadto idealnie kontrastuje barwy roślin i ryb, co tworzy wyjątkowe wrażenie estetyczne.

STEROWANIE LCD
Płyta główna połączona z panelem LCD pozwala na ustawianie i zautomatyzowanie czasu działania: oświetlenia, automatycznego podajnika pokarmu, dozowania dwutlenku węgla kontrolowania podgrzewania wody w zbiorniku oraz pracy natleniania. Dodatkowo możliwość zamontowania lampy UV

PODAJNIK POKARMU
Automatyczny podajnik pokarmu wyrzuca pokarm 1-2 razy na dobę i umożliwia karmienie ryb nawet przez okres miesiąca a wielkość dozowanej porcji może być ustawiana w zależności od potrzeb.

AUTO DOZOWNIK CO2
Dozownik dwutlenku węgla pod wpływem impulsu elektrycznego wydziela do zbiornika CO2 co znacznie poprawia tak ważny dla roślin proces fotosyntezy.

AUTO DOZOWNIK O2
Cicha pompa do natleniania może zostać zaprogramowana 3 okresy na dobę by poprawić zarówno natlenianie jak i dodać uwielbianych bąbelków do naszego akwarium.

FILTRACJA
Filtry umieszczone są po obu stronach akwarium tworząc osobne kominy filtracyjne. Woda zasysana z dołu i wyrzucana dyszami w górnej części przechodzi przez gąbki, bio-kule i dodatkowe wkłady filtracyjne.

OŚWIETLENIE
Dwurzędowy układ lamp T5, pozwala na zastosowanie dwóch różnych barw światła tworząc kompozycje barw białej, ciepłej i zimnej niebieskiej w zależności od potrzeb.

TERMOSTAT
Elektroniczny czujnik pomiaru temperatury dba by woda była zawsze podgrzana do tej zadanej na panelu sterowania..
 


…bo dla nas liczy się forma

Siła przyrody w nowoczesnej formie. Zaprojektowane z myślą o pasjonatach wodnego świata. Lekka aluminiowa obudowa ukrywa moc zbiornika. Ukryte profesjonalne systemy filtracyjne pozwolą cieszyć się Twoim hobby bez obaw zachowując elegancje i indywidualizm…


 


zobacz katalog >>