AQUA CASE SERWIS

MONTAŻ

Świadczymy usługi związane z montażem naszych zbiorników. Począwszy od zamontowania akwariów na ścianie po montaż akwariów stojących. W przypadku montażu akwariów z Linii Design zespół montujący zamocuje stabilnie haki na ścianie i zamocuje na nich akwarium. Nasz serwis montujący zapewni Państwu także usługę wieszania na ścianie niekonwencjonalnej np. łukowej czy zabudowanie zbiornika w ścianie wedle ustaleni klientem.

Ekipa montująca ustawi akwarium w odpowiednim miejscu i podłączy hydraulikę do systemów filtracyjnych a także elektroniczne elektryczne sterowanie akwarium.

ARANŻACJA Zadbamy by Państwa wizja ziściła się w naturze. Świadczymy usługi aranżacji zbiornika według ustaleń z klientem. Zadbamy by zbiornik nie tylko pięknie wyglądał ale przede wszystkim by rośliny i rybki były starannie dobrane by najefektowniej odzwierciedlały kawałek natury w Państwa domach czy firmach. Dobierzemy odpowiednie formy skał roślin, a także obsady rybek by cieszyły oczy miłośników wodnych obrazów. Etap wstępny Pion serwisu (serwis@aquacase.com) skontaktuje się z Państwem w celu omówienia Państwa potrzeb i sposobu ich realizacji. Zaproponujemy także Państwu sposoby aranżowania zbiorników a nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Etap aranżacji W dniu aranżacji nasza ekipa zadba o uzdatnienie wody, zastosowanie odpowiednich filtracji, ułożenie podłoża w wkładami filtrującymi , ustawienie dekoracji i adaptacji roślin. Napełni zbiornik wodą i podłączy akwarium. Etap końcowy. Po kilku dniach funkcjonowania akwarium nasz serwisant wpuści mieszkańców akwarium i zaaplikuje odpowiednie dawki wyselekcjonowanego pokarmu dla danych ryb.

SERWIS AQUA CASE świadczy usługi z zakresu systematycznej okresowej pielęgnacji Państwa zbiorników. Zadbamy by akwaria w państwa domach czy firmach były stale w idealnej formie. Sprawdzimy parametry wody, stan zdrowotny ryb i roślin i zaaplikujemy odpowiednie czynności by ich higiena była na najwyższym poziomie. Cenimy państwa czas i prywatność dlatego jesteśmy elastyczni w kwestii godzin a nasi serwisanci rozumieją potrzeby spokoju w domu czy firmie dlatego nie będą przeszkadzać na ile to tylko możliwe.